fbpx
Графік
Пн - пт:
9.00 - 18.00
Сб-Нд
вихідний
/ комплексні Послуги

Пропонуємо кращі послуги для наших клієнтів

Фарбування

Рихтовка

Запчастини

Професійне фарбування автомобіля в фарбувально-сушильній камері фахівцями з багаторічним досвідом. Використовуємо тільки преміальні матеріали та виконуємо підбір авто-фарби. Свій досвід та майстерність покріплюємо гарантією 6 місяців.

Відновлення кузовної геометрії автомобіля будь якої складності на сучасному обладнанні. В арсеналі інноваційні технологій та багатолітній досвід фахівців що гарантує високу якість виконання. Ринкові ціни зруйнують стереотип, що на автостанціях дорого, це не так, звертайтесь та переконайтесь. Колор Автопарк відповідає за якість робіт та ринкові ціни.

Підбір автозапчастин для ремонту вашого автомобіля. Працюємо с перевіреними постачальниками, що надають кращі ціни та швидку поставку. Наші менеджери спланують та організують комплексну роботу, таким чином, що терміни виконання значно скоротяться та ви отримає своє авто вчасно. Проводимо підбір та замовлення запчастин США по спеціальним базам, що гарантує ідентичність.

img-1
img-2
чому обирають нас

Перша у Рівному професійна спеціалізована станція

01

Експертність

Багаторічний досвід та регулярні підвищення кваліфікації  - гарантують високу якість робіт.  Співробітники отримують задоволення від роботи , що впливає на продуктивність. На станції працюють 28 людей, яки створюють маленькі шедеври.

02

Дружня команда

Якісне виконання робіт, потребуює здорової комунікації між відділами та людьми для злагодженої та ефективної роботи. Дружня команда якою ми пишаємось та цінуємо працює як швейцарський годинник, та в постійній підтримки один одного. 

03

Рівень сервісу

Приємно коли обслуговування на вищому рівні. Для нас це важливо, тому ми приділяємо велику увагу обслуговуванню та комунікації менеджменту, яких організовую роботу у команді, та з клієнтом. Домовленості мають бути виконані – це  один із наших пріоритетів.

/ професійні навички

Будьте впевненні у своєму виборі

Наша команда зробить все можливе та не можливе щоб ви казали «Що це найкращій сервіс в регіоні» та рекомендували нас своїм друзям та знайомим.

Кузовні роботи
90 %
Покраска авто
92 %
Менеджмент
89 %
працюємо з більшістю авто